Sërish fundjavë me trafik në qytetet bregdetare

Shqipëria

Sërish fundjavë me trafik në qytetet bregdetare

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 18:46
Foto nga vendi i ngjarjes

Trafik i rënduar dhe radhë të gjata kilometrike, në pritje për të mbërritur në destinacion.

Është kjo situata me të cilën përballen drejtuesit e automjeteve në çdo rrugë që lidh zonat turistike të Durrësit.

Këto pamje të përcjella nga gazetarja Enkelejda Arapi tregojnë trafikun e dendur në rrugën dytësore Golem-Plepa.

E njëjta situatë shfaqet edhe në unazën Plepa-Shkozet, si edhe në akset e tjera gjatë gjithë bregdetit, siç është rruga Gjiri i Lalëzit-Maminas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat