Parashikimi i motit për sot

Shqipëria

Parashikimi i motit për sot

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 07:13
Foto ilustrim

Vendi ynë mbetet në mbizotërimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike.

Duke bërë që në orët e para të ditës të kemi dominim të kthjellime në pjesën më të madhe të territorit.

Por gjatë mesditës dhe në vijim, parashikohet që vranësirat e lehta të përfshijnë të gjithë Shqipërinë, por nuk do të ketë reshje.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 15 gradë celsius deri në 39 gradë celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat