Tragjedi brenda familjes, djali vret babain në Lushnje

Shqipëria

Tragjedi brenda familjes, djali vret babain në Lushnje

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 16:04
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Remas të Lushnjes.

Sipas informacioneve paraprake djali ka vrarë babain e tij.

Vitkimë ka mbetur 85-vjeçari Miter Stasa, teksa autori është djali i tij Andrea Stasa, i arratisur pas ngjarjes.

Rrethanat e ngjarjes nuk janë ende të qarta, teksa priten detaje të reja në vijim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat