Gjendet një person i vdekur në Durrës

Shqipëria

Gjendet një person i vdekur në Durrës

Më: 3 gusht 2022 Në ora: 15:29
Foto ilustrim

Një person është gjetur i vdekur në Durrës. Mësohet se bëhet fjalë për një 56-vjeçar të identifikuar si F.Ç banues në lagjen nr.14 në Durrës.

Ai është gjetur i vdekur para derës së një vend parkimi ku punonte si roje.

Njoftimi i policisë:

Më datën 02.08.2022, në lagjen nr.14, Durrës, pranë derës së një vendparkimi mjetesh është gjetur i pajetë shtetasi F. Ç., 56 vjeç, (roje i vendparkimit).

Nga veprimet e para hetimore rezulton se 56-vjeçari e ka humbur jetën si pasojë e infarktit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat