U plagos pas sherrit për ullinjtë, vdes në spital 55-vjeçari

Shqipëria

U plagos pas sherrit për ullinjtë, vdes në spital 55-vjeçari

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 11:33
Foto ilustrim

Ndërron jetë në spital 55-vjeçari Luan Hushi, i cili u plagos më herët nga shtetasi Klodian Keqi.

Hushi, mori plagë në bark dhe është transportuar në spitalin e Traumës për mjekim më të specializuar.

Aty aty edhe ndërroi jetë.

Ndërkohë policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e dyshuar, Klodian Keqi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat