E rëndë në Durrës, 25-vjeçarja vdes tragjikisht

Shqipëria

E rëndë në Durrës, 25-vjeçarja vdes tragjikisht

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 09:34
Foto ilustrim

Durrës –  Një vajzë 25-vjeçare i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike në Durrës.

Sipas policisë, I.V dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj në lagjen nr.1 në qytetin bregdetar të Durrësit. Si pasojë e plagëve e reja ka ndërruar jetë.

Ndërkohë një hetim ka nisur nga policia për të sqaruar të plotë rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 08:15, në lagjen nr.1, Durrës, dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasja I. V., 25 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat