Përfshihen në aksident 5 makina në Radhimë

Shqipëria

Përfshihen në aksident 5 makina në Radhimë

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 16:25
Foto ilustrim

Aksident i pesëfishtë në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Radhimë, ku një automjet tip ‘Volswagen’ ka goditur katër makina të tjera.

Si pasojë e aksidentit janë lënduar dy persona të cilët u transportuan në spital.

Dëmet materiale janë të konsiderueshme.

Policia administroi provat në vendin e ngjarjes për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat