Arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë, Sokol Bode

Shqipëria

Arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë, Sokol Bode

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 21:20
Sokol Bode

Arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë, Sokol Bode.

Burime për Vizion Plus bëjnë me dije se pas arrestimit në Berat, Bode po transportohet drejt Tiranës.

Sokol Bode u akuzua nga ish-Prokuroria e Krimeve të Rënda dhe më pas nga SPAK si i përfshirë në trafikun e drogës sëbashku me grupin e Habilajve.

Para disa muajsh, ish-shefi i Policisë së Dhërmiut, Sokol Bode u dënua me 8 vite burg.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat