89 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Shqipëria

89 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 18:00
Foto ilustrim

89 raste të reja me COVID-19 janë konfirmur në 24 orët e fundit në Shqipëri.

Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 179 persona, përcjell Klankosova.tv.

Në spitalet COVID në Shqipëri janë duke u trajtuar 27 pacientë.

Ndërkaq, aktualisht janë gjithsej 3 mijë e 331 raste aktive me këtë virus.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat