Vdiq një 33-vjeçar italian në Sarandë

Shqipëria

Vdiq një 33-vjeçar italian në Sarandë

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 18:57
Foto ilustrim

Një shtetas italian ka vdekur të mërkurën në Sarandë.

Policia lokale tha se shtetasi D. N., 33 vjeç, u dërgua në spital për ndihmë mjekësore, ku edhe ndërroi jetë.

Dyshohet se 33-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak, shkruan Euronews.al.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat