Zbulohet emri i viktimës që u vra sonte, dalin detaje të reja

Shqipëria

Zbulohet emri i viktimës që u vra sonte, dalin detaje të reja

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 22:11
Foto ilustrim

Një person ka mbërritur pajetë në spitalin e Krujës.

Ylli Tafili, 51 vjeç është nisur me urgjencë për në spital pas një sherri me fqinjin e tij, por nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve.

Sipas informacioneve, policia ka nisur verifikimet për shkakun e vdekjes së Tafili.

Ai paraprakisht dyshohet se lidhet me sherrin me fqinjin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat