Aksident në Korçë, “Benzi” përplas 75-vjeçarin

Shqipëria

Aksident në Korçë, “Benzi” përplas 75-vjeçarin

Më: 29 shtator 2022 Në ora: 20:14
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes në rrugën “Teli Samsuri” në  Korçë.

 Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:30 në rrugën “Teli Samsuri”, ku një automjet tip “Benz”, që drejtohej nga një 42-vjeçar ka aksidentuar një të moshuar.

I lënduari është Gj. G., rreth 75 vjeç, i cili u dërgua në spitalin e Korçës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia njofton se me drejtuesin e mjetit po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat