Moti i keq rrëzon pemët në Maliq

Shqipëria

Moti i keq rrëzon pemët në Maliq

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 23:49
Maliq

Moti i keq rrëzon pemët në Maliq.

Moti i keq që ka përfshirë pasditen e sotme vendin ka sjellë rrëzimin e disa pemëve në fshatin Pendavinj të Maliqit.

Shkak për rrëzimin e tyre është bërë era e fortë dhe reshjet e shiut.

Vijon....

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat