Makina përplas për vdekje këmbësoren në Elbasan

Shqipëria

Makina përplas për vdekje këmbësoren në Elbasan

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 10:20
Foto nga vendi i ngjarjes

Një 84-vjeçare nga Elbasani ka ndërruar jetë, pasi është përplasur nga një makinë.

Aksidenti tragjik ka ndodhur ditën e djeshme, por nuk është raportuar nga policia. Lajmi është bërë i ditur sot për mediet.

Abc mëson se aksidenti ndodhi dje në orët e para të mëngjesit, në dalje të qytetit të Elbasanit.

Fillimisht 84-vjeçarja u dërgua në spitalin e Elbasanit në gjendje kritike për jetën. Mjekët e transportuan drejt traumës, ku edhe ndërroi jetë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat