Dalin videot e 31-vjeçarit që goditi me grusht Sali Berishën

Shqipëria

Dalin videot e 31-vjeçarit që goditi me grusht Sali Berishën

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 09:07
Gert Shehu

Personi që goditi Sali Berishën kishte kanal në Youtube. Ai postonte video me recitime kundër sistemit, fenomeneve të ndryshme, por edhe rima pa kuptim.

Në videot e publikuara, 31-vjeçari Gert Shehu i akuzuar për goditje për shkak të detyrës dhe plagosje me dashje të Sali Berishës kishte vargje edhe për fenë.

Në recitimet e tij nuk mungojnë as patronazhistët e qeverisë. Por po ashtu edhe në vargje pa kuptim, përmenden grushtet.

Këto video të të riut shpërndaheshin në Tik-Tok nga të njohur të tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat