Kris arma mes dy fiseve në Rrëshen

Shqipëria

Kris arma mes dy fiseve në Rrëshen

Më: 26 mars 2023 Në ora: 20:14
Foto ilustrim

Dy fise, Reçi dhe Bardhaj, janë konflituar deri në përdorimin e armëve në Rrëshen.

Sipas burimeve fillimisht ata janë konfliktuar dhe më pas kanë qëlluar me armë, por nuk ka persona të lënduar.

Këto dy fise kanë pasur vazhdimisht konflikte me njëra-tjetrën.

Por ende nuk dihen shkaqet që çuan në përdorimin e armëve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat