Debat në studion e “Open”/ Sula: Pusho mor dreq! Koduzi i kthehet deputetit të PD: Ça ke mor Dash, pse bën si nevrik kot?!

Shqipëria

Debat në studion e “Open”/ Sula: Pusho mor dreq! Koduzi i kthehet deputetit të PD: Ça ke mor Dash, pse bën si nevrik kot?!

Më: 7 qershor 2023 Në ora: 22:54
Pamje nga debati

Deputeti i Partisë Demokratike Dashnor Sula dhe anëtari i Kryesisë së PD-së Gazment Koduzi janë përfshirë në një debat në studion e emisionit “Open” në News24 gjatë diskutimit për tensionet mes demokratëve.

Teksa Koduzi po shprehej se nuk do ketë riantërësim në procesin zgjedhor në PD, Sula iu kthye duke thënë “pusho mor dreq”.

Anëtari i Kryesisë i është kthyer menjëherë duke i thënë “mos bëj si nevrik kot se nuk kam mbaruar”.

Sakaq, biseda ka vijuar me tone të larta mes dy demokratëve që janë përfshirë në debat për ndarjen tjetër të krijuar brenda Partisë Demokratike në lidhje me propozimet për procesin zgjedhor në parti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat