Qyno: 'SKY’ është gropa më e madhe e zezë dhe thithëse e krimit të organizuar në Shqipëri

Shqipëria

Qyno: 'SKY’ është gropa më e madhe e zezë dhe thithëse e krimit të organizuar në Shqipëri

Më: 20 maj 2024 Në ora: 22:55
Elton Qyno

Gazetari, Elton Qyno i ftuar në emisionin ‘’Drejt’’ në Ora News u shpreh se aplikacioni ‘’SKY’’ është gropa më e madhe e zezë dhe thithëse e krimit të organizuar në Shqipëri.

Qyno: Bashkëpunëtorët e drejtësisë nuk kanë cfarë thonë më në krahasim me ato që kanë komunikuar mes personave të ndryshëm kriminal.

Sepse është një ballafaqim i asaj që ka ardhur nga Franca dhe i asaj që ata duhet të thonë.

Është provë më bindëse dëshmia e komunikimeve në ‘’SKY’’.

‘’SKY’’ në një farë mënyrë nxjerr jashtë loje të penduarit e drejtësisë sepse nuk i kanë treguar të gjitha krimet që ata kanë folur.

‘’SKY’’ është gropa më e madhe e zezë dhe thithëse e krimit të organizuar në Shqipëri që përfshirë janë edhe bashkëpunëtoret e drejtësisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat