Sherr në Lushnje/ Babai godet me thikë djalin

Shqipëria

Sherr në Lushnje/ Babai godet me thikë djalin

Më: 28 maj 2024 Në ora: 18:49
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje. Mësohet se gjatë një konflikti, babai 69-vjeçar ka goditur me thikë djalin, i cili ndodhet në spital.

39-vjeçari ka marrë dëmtime fizike dhe në pjesën e fytyrë, si pasojë po merr ndihmë mjekësore nga bluzat e bardha.

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës, është paraqitur për ndihmë mjeksore shtetasi 39 vjeç, i cili dyshohet të jetë dëmtuar me mjet prerës (thikë), nga babai i tij, shtetasi 69 vjeç, gjatë një konflikti mes tyre.

Gjithashtu po shoqërohet për ndihmë mjekësore në spital edhe shtetasi pasi nga konflikti ka marrë dëmtime fizike në pjesën e fytyrës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat