Shpërthen bombola e gazit në një dyqan në Shkodër

Shqipëria

Shpërthen bombola e gazit në një dyqan në Shkodër

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 13:11
Foto ilustrim

Një bombol gazi ka shpërthyer në një dyqan në Shkodër.

Gazetari Simon Shkreli raporton se ngjarja ka ndodhur në lagjen Xhabije.

Policia dhe zjarrfikësja kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat