Ethet e garës në Universitetin e Arteve, edagogët zgjedhin Bakallin, por ende nuk janë numëruar votat e studentëve

Shqipëria

Ethet e garës në Universitetin e Arteve, edagogët zgjedhin Bakallin, por ende nuk janë numëruar votat e studentëve

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 17:57
Foto ilustrim

Procesi i numërimit të votave të pedagogëve ka përfunduar në Universitetin e Arteve dhe Erald Bakalli kryeson ndaj Artan Peqinit.

Nga votat e 161 pedagogëve, Bakalli numëron 82 vota, ndërsa Peqini 79 vota.

Megjithatë, tashmë do të numërohen votat e studentëve. Dy kandidatët janë nën ethet e garës dhe presin të shohin nëse studentët do të përmbysin ose jo rezultatin.

Detaje tjera nuk u japen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat