Luzha dhe KV Luboteni: Nuk e harrojmë kurrë kontributin e gazetës ‘Bota sot’ dhe gazetarit Kemajl Goca

Volejboll

Luzha dhe KV Luboteni: Nuk e harrojmë kurrë kontributin e gazetës ‘Bota sot’ dhe gazetarit Kemajl Goca

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 19:39
Kemajl Luzha

Nënkryetari i klubit të volejbollit Luboteni të Ferizajt, Kemajl Luzha, tha se “Bota sot” si gjithmonë shkruan për volejbollistët, volejbollistet dhe në përgjithësi për sportin.

Luzha uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”, duke thënë se është një frymëzim për sportistët. 

“KV Luboteni, ekipi më më së shumti paraqitje në të gjitha garat Evropiane në volejboll dhe i vetmi ekip që do të përfaqësojë Kosovën në garat ndërkombëtare, nuk e harron kurrë kontributin e gazetës ‘Bota sot’ dhe gazetarit të sportit Kemajl Goca, andaj urime 27 vjetorin me suksese të përbashkëta.

Image

KV Luboteni

Urime shumë Urime”, uron Luzha dhe KLV Luboteni.

Image

Arsim Lohaj dhe Kemajl Luzha

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat