Volejbollistja profesioniste braziliane thotë se fiton më shumë para në OnlyFans

Volejboll

Volejbollistja profesioniste braziliane thotë se fiton më shumë para në OnlyFans

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 11:34
Volejbollistja profesioniste braziliane

Nëse po fitoni më shumë para në OnlyFans sesa si atlet profesionist, në cilin moment sporti bëhet ngutja juaj anësore?

Lojtarja profesioniste e volejbollit Key Alves, 21 vjeçe, thotë se faqja e saj OnlyFans po i bën asaj aq shumë para sa që ajo mund të tërhiqet lehtësisht – megjithëse do të qëndrojë për dashurinë e saj për lojën.

Atletja dhe influencuesja braziliane i tha së fundmi gazetës O Globo se fiton “50 herë më shumë” nga puna e saj në internet sesa në fushën e volejbollit, dhe kjo është kryesisht falë faqes së saj të lulëzuar OnlyFans.

“Të pëlqen apo jo, është vendi ku fiton paratë më të lehta”, i tha Alves gazetës në portugalisht. Ajo shtoi se ajo ka luajtur volejboll dhe ka “humbur” për 12 vitet e fundit, por OnlyFans është bërë një burim shumë më i qëndrueshëm i të ardhurave për të.

Alves është një alternativë për skuadrën e vendlindjes së saj Osasco në Superligën braziliane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat