Trajneri i KV Ferizajt: Kemi ende lëkundje në lojë 

Volejboll

Trajneri i KV Ferizajt: Kemi ende lëkundje në lojë 

Më: 27 janar 2023 Në ora: 18:43
KV Ferizaj

Ferizaj ka treguar lojë më të mirë dhe e ka mposhtur me rezultat 3.1 rivalin e qytetit, Lubotenin, në ndeshjen e javës së pestë të Ligës “Gjergj Kastrioti” në volejboll.

Trajneri i KV Ferizajt, Goran Sllavkov, pas fitores kundër Lubotenit, tha për faqen e FVK-së: "Me këtë fitore, ne siguruam pjesëmarrjen në gjysmëfinale të Ligës ‘Gjergj Kastrioti’. 

Jam i lumtur me mbështetjen dhe përkushtimin e lojtarëve gjatë tërë ndeshjes.

Kemi ende lëkundje në lojë dhe shpresoj që në të ardhmen të ulen. Komunikimi mes lojtarëve është i kënaqshëm dhe këshillat që u jap pranohen dhe zbatohen.

I përgëzoj lojtarët dhe drejtuesit e klubit dhe shpresoj se po shkojmë në drejtimin e duhur".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat