Mehmeti jep dorëheqje nga KV Prishtina F

Volejboll

Mehmeti jep dorëheqje nga KV Prishtina F

Nga: K.G.. Më: 10 mars 2023 Në ora: 18:27
Mehdi Mehmeti

Ashtu siç kemi paralajmëruar, se do të ketë risi në klubin e volejbollit Prishtina F, ashtu edhe ndodhi.

Mehdi Mehmeti jep dorëheqje nga pozita e drejtorit sportiv të KV Prishtina, anëtare e Superligës B të Kosovës.

Mehmeti ka bërë të ditur shkaqet e dorëheqje, nga e cila pozitë largohet pas pesë viteve.

“Prej ditës së sotme jap dorëheqje nga KV Prishtina-femrat.

Arsyet e vetme janë shkaqet shëndetësore dhe shumë mospajtimeve tjera brenda klubit”, - ka thënë Mehmeti.

Pas të hënës pritet të jap edhe detaje tjera Mehmeti.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat