Vetëvendosje rrugëve të Zvicrës

Zvicra

Vetëvendosje rrugëve të Zvicrës

Më: 15 mars 2021 Në ora: 10:28
Në fotografi shihet se vetura me targa zviceriane shëtit rrugëve të Zvicrës me numrin 127 mbrapa

Dashuria ndaj Lëvizjes Vetëvendosje ka bërë që qytetarët ta mbajnë emrin e kësaj partie edhe në veturë.

Të hënën në rrugët e Zvicrës është parë një veturë me numrin dhe emrin e partisë së Albin Kurtit.

Në fotografi shihet se vetura me targa zviceriane shëtit rrugëve të Zvicrës me numrin 127 mbrapa.

Ndryshe partia e Albin Kurtit në zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit mori mbi 50 % të votave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat