Rikthehet stuhia dhe moti i lig në Zvicër

Zvicra

Rikthehet stuhia dhe moti i lig në Zvicër

Nga: M.L. Më: 30 korrik 2021 Në ora: 21:25
Foto nga vendi i ngjarjes

Pas një dite të rekaksuar, Tief Ferdinand do të sjellë më shumë stuhi në Zvicër që nga e Premtja. Blick raporton vazhdimisht.

Stuhia u tërbua për plot 20 minuta në Sachseln OW të Premten në mbrëmje, siç raportoi një lexues-reporter i Blick. Rastësisht ajo ishte në gjendje të filmonte stuhinë që fshihte pavijonin në ballkonin e saj. "Unë kurrë nuk kam parë diçka të tillë," thotë ajo. Gazetarja është e habitur: Pavioni në fakt ishte i papërshkueshëm nga stuhia pasi ajo do ta kishte siguruar mirë. Moti tani është përsëri më i mirë, por stuhia ka lënë gjurmët e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat