Peci me numër mjaft të mirë në listën e VV-së: Para Fitore Pacollit

Aktuale

Peci me numër mjaft të mirë në listën e VV-së: Para Fitore Pacollit

Më: 16 janar 2021 Në ora: 19:29
Peci dhe Osmani

Lëvizja Vetëvendosje, ashtu si partitë tjera, pa dorëzuar në KQZ listën me kandidatë për deputetë.

Listës i prin Albin Kurti, i pasuar nga Vjosa Osmani.

Në listë, janë edhe emrat e propozuar nga Vjosa Osmani, apo përkrahësit e saj politik, si Haxhi Avdyli, Donika Gërvalla, etj.

Në listë është edhe këshilltari i zonjës Osmani, zoti Faton Peci i cili ka numër mjaft të mirë, numrin 24.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat