Lushtaku e PDK shpërfillin rregullat anti-Covid, poston fotografi nga Llausha pa distancë e pa maska

Aktuale

Lushtaku e PDK shpërfillin rregullat anti-Covid, poston fotografi nga Llausha pa distancë e pa maska

Më: 17 janar 2021 Në ora: 18:02
Foto nga takimi

Kryetari i PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku ka shpërndarë fotografi nga Llausha ku janë takuar përkrahësit e PDK-së.

Nga fotografitë të cilat i postoi ai shihet se nuk po përfillen masat anti-Covid, nuk ka distancë e as maska.

Postimi i tij i plotë:

Mikpritje e ngrohtë në lagjen Haziraj të Llaushës. Fryma e fitores së Partisë Demokratike të Kosovës është e pandalshme anë e kënd Drenicës dhe Kosovës! SL

Mikpritje e ngrohtë në lagjen Haziraj të Llaushës. Fryma e fitores së Partisë Demokratike të Kosovës është e pandalshme anë e kënd Drenicës dhe Kosovës! SL

Posted by Sami Lushtaku on Sunday, January 17, 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat