Adriana Matoshi e gatshme të bëjë foto nudo para kandidatit të LDK-së: A po don në parlament a ku?

Aktuale

Adriana Matoshi e gatshme të bëjë foto nudo para kandidatit të LDK-së: A po don në parlament a ku?

Më: 19 janar 2021 Në ora: 10:47
Fahredin Spahija dhe Adriana Matoshi

Kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Fahredin Spahija, i cili është edhe fotograf, ka thënë se do t’i fotografonte nudo deputetet nëse ata do ta kërkonin një gjë të tillë.

Ai ka thënë se fotografia nudo nuk është diçka për më qesh me të siç po bën Adriana Matoshi.

Ndërsa ajo në formë shakaje i është përgjigjur “Njeriu i parë që don me t’u desh, jam unë”.

Tutje, ai i ka thënë që nuk është problem mund t’i bëjë fotografi, teksa Adriana i është përgjigjur duke i thënë se “a do në Parlament a ku?”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat