Mustafa me telegram ngushëllimi për vdekjen e gazetarit Ramabaja

Aktuale

Mustafa me telegram ngushëllimi për vdekjen e gazetarit Ramabaja

Më: 19 janar 2021 Në ora: 13:01
Isa Mustafa

Me rastin e ndarjes nga jeta të veprimtarit, Muharrem Ramabaja, nga LDK njoftojnë se kryetari i kësaj partie, Isa Mustafa, ka dërguar telegram ngushëllimi, duke thënë se vepra e të ndjerit do të jetojë përherë.

“Me pikëllim të thellë mora lajmin për ndarjen nga jeta të gazetarit të njohur, njërit ndër themeluesit e LDK-së, Muharrem Ramabaja”.

“Muharrem Ramabaja do të kujtohet përherë për sakrificën dhe për kontributin e jashtëzakonshëm në fushën e gazetarisë dhe për vendin”, ka shkruar Mustafa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat