Ganimete Musliu: Vjosë, ti që edhe lemza me të marrë je viktimizu, na thuaj ...

Aktuale

Ganimete Musliu: Vjosë, ti që edhe lemza me të marrë je viktimizu, na thuaj ...

Nga: A.Zh Më: 22 janar 2021 Në ora: 18:26
Vjosa Osmani, Ganimete Musliu

Kandidatja e Partisë Demokratike të Kosovës Ganimete Musliu, ka kritikuar U. D. së presidentes Vjosa Osmani. Kjo e fundit nuk ka bërë asnjë reagim, pas kërcënimit të kryetares së Komisionit Qendror të Zgjedhjeve Valdete Daka.

Musliu ka thënë se Osmani është viktimizuar në emër të gruas, edhe kur e ka kap “lemza”, ndërsa pyet se a është grua edhe Daka.

Postimi i Musliut në Facebook:

Ka dy ditë qe Valdete Daka linçohet e sulmohet nga VV, përkatësisht Glauk Konjufca dhe asnjë reagim nga U.D e Presidentit Vjosa Osmani.

Vjosë ti që edhe lemza me të marrë je viktimizu në emër të gruas, të lutem na thuaj a është edhe Kryetarja e KQZ-së një grua?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat