Memli Krasniqi komenton sondazhin e fundit

Aktuale

Memli Krasniqi komenton sondazhin e fundit

Më: 23 janar 2021 Në ora: 00:03
Memli Krasniqi

Nënkryetari i PDK’së Memli Krasniqi ka komentuar sondazhin e publikuar sonte.

“Nuk mund të quhet sondazh ky, edhe ju keni ra pre e këtij eksperimenti”, tha Krasniqi.

“S’ishte diçka serioze dhe s’ia vlen të diskutohet”, shtoi ai.

Por a do ta bojkotojë PDK televizionin 7 pas publikimit të sondazhit?

“Kur politika dhe biznesi bëhen bashkë, atëherë kemi problem’, tha Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat