Hoxha: Rimëkëmbja është domosdoshmëri që duhet të nisë në Prishtinë dhe t’i prijë Kosovës

Aktuale

Hoxha: Rimëkëmbja është domosdoshmëri që duhet të nisë në Prishtinë dhe t’i prijë Kosovës

Më: 27 janar 2021 Në ora: 09:08
Pamje nga takimi

Kandidatja për deputete Eliza Hoxha, nga rradhët e PDK-së, gjatë së martës është takuar me strukturën e nëndegës Qendra 2.

Hoxha ka thënë se rimëkëmbja është domosdoshmëri që duhet të nisë në Prishtinë dhe t’i prijë Kosovës.

Postimi i plotë:

Sonte takuam aktivistet dhe strukturën e nëndegës Qendra 2 dhe më shumë se kurr u dakorduam që rimëkëmbja është domosdoshmëri që duhet të nisë në Prishtinë dhe t’i prijë Kosovës

Së bashku me dashni 🙏

#Rimëkëmbje  

#PDK                  

#EnverHoxhaj1

#elizahoxha3

#3liza

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat