Thaçi nuk dëshiron ta shoh këtë njëri, ish-agjenti i SHIK-ut jep një paralajmërimin dhe tregon si do të veprojë ish-kryetari i PDK-së

Aktuale

Thaçi nuk dëshiron ta shoh këtë njëri, ish-agjenti i SHIK-ut jep një paralajmërimin dhe tregon si do të veprojë ish-kryetari i PDK-së

Nga: N. H Më: 27 janar 2021 Në ora: 09:15
Hashim Thaçi

Thaçi nuk dëshiron ta shoh këtë njëri, ish-agjenti i SHIK-ut jep një paralajmërimin dhe tregon si do të veprojë ish-kryetari i PDK-së

Ish anëtari i SHIK-ut, Naim Miftari përmes një shkrimi publik në faqen e tij Facebook, ka komentuar deklaratat e kreut tëSocialdemokrate, për një marrëveshje koalicioni me Partinë Demokratike të Kosovës.

Miftari është i mendimit se Thaçi nuk dëshiron ta shoh më Fatmir Limajn në Partinë Demokratike të Kosovës, dhe është pikërisht ish-presidenti i Kosovës që ka qenë kundër këtij koalicioni.

Ndërsa, mes të tjerave, në këtë shkrim, Miftari ka paralajmëruar ardhjen e Thaçit përseri në krye të PDK-së.

Ja shkrimi i tij:

Image
Naim Miftari

Ore Fatmir vet është Hashim Thaçi ai që nuk ju dëshiron të ju shoh në PDK. Çka mendon sekseri i tij Enver Hoxha ka guxim të punoi krye në veti, harroje ketë ide!

Pas ca vitesh i vetmi njeri i UÇK që do jetë prezent në PDK do jete vet Thaçi ndoshta edhe Veseli.

Çka mendon Memli, Abelardi, Urani... guxojnë me fol pa urdhrat e bosëve nga Haga, harroje edhe këtë ide.

PDK kurrë nuk ka qenë parti e luftës, por parti e profiterave të luftës edhe sot është e tillë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat