Gashi për njohjen nga Izraeli: Urime, edhe atyre qe ishin skeptik, apo mohues

Aktuale

Gashi për njohjen nga Izraeli: Urime, edhe atyre qe ishin skeptik, apo mohues

Nga: A.SH Më: 1 shkurt 2021 Në ora: 16:44
Flamurr i Kosovës dhe ai i Izraelit

Sot, Kosova dhe Izraeli sot kanë zyrtarizuar njohjen e ndërsjellë.

Kandidati për deputet nga LDK, Arben Gashi ka ironizuar me ata të cilët kanë qenë skeptik rreth kësaj njohje që kur ishte është arritur më 4 shtator të vitit të kaluar në Washington.

Ai ka uruar këtë njohje duke iu uruar edhe atyre qe ishin skeptik, apo mohues.

Postimi në Facebook:

Urime!

Edhe atyre qe ishin skeptik, apo mohues.

Shteti.

Shtet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat