Musliu, Kurtit: Mos u tut me ardhë në Drenicë, ja si e quan

Aktuale

Musliu, Kurtit: Mos u tut me ardhë në Drenicë, ja si e quan

Nga: A.SH Më: 2 shkurt 2021 Në ora: 08:26
Ganimete Musliu

Kandidatja për deputete nga PDK Ganimete Musliu, ka reaguar për ngjarjen e ditës së djeshme, kur Albin Kurti ishtë në Skenderaj dhe u prit me brohortima dhe thirrje kunëdr tij.

Ajo hedh akuza ndaj Kurtit duke thënë se, nuk po kursen asnjë mjet për të arritur në pushtet, madje e quan psikopat i cili nuk kursen as jetën e njeriut për spektaklet e tij politike.

Postimi në Facebook:

Albin Kurti nuk kursen asnje mjet per të arritur ne pushtet. Sjellja e tij në Skenderaj është vetëm fillimi sepse ky psikopat nuk kursen as jetën e njeriut për spektaklet e tij politike.

Albin po të mungojnë vetëm edhe martirët e tu elektoral.

Albin sjelljet tua tregojnë se të ka kapë paniku nga sovrani.

Pdk nuk ka mbjellur urrejtje ndaj asnje partie politike ne Drenicë. PDK ka arritë të mbajë në anën e saj votuesin e Drenicës. Nuk është e vërtetë që LDK është rezervuar nga fushatat ne Skenderaj por është tërhjekë fare kur e ka kuptuar që nuk ka votues. Njejtë qendron puna edhe me VV. Albini e shfrytëzon dështimin e tij në Skenderaj për spektakël por rezultatin do ta këtë debakël.

Albini e din që Drenica as nuk blihet as nuk shantazhohet. Albini ofendoi Drenicën por meqenëse Drenica është Drenicë Albinit do t‘i hakmerret në mëmyrë demokratike me 14.2.2021.

Kush hyn në Drenicë me njësi speciale, mundet të synoj gjithëçka por kurrë jo fitimin e besimit të drenicasëve.

Albin mos u tut me ardhë në Drenicë. Në Drenicë duhet të tuten vetëm kriminelët e Serbisë.

Ti nëse e konsideron vetën shqiptar s‘ke nevojë me u tutë nga Drenicasit. Ankthi që ti duhet ta kesh nga kjo trevë është një JO e madhe me 14 shkurt 2021. Kjo JO është shigjeta e vetme që do të t‘godasi ty more qyreavec i Facebookut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat