Peci nga lista e Vjosa Osmanit: Hedhja e gazit lotsjellës nuk më pëlqen

Aktuale

Peci nga lista e Vjosa Osmanit: Hedhja e gazit lotsjellës nuk më pëlqen

Më: 6 shkurt 2021 Në ora: 22:31
Faton Peci

Faton Peci nga lista e Vjosa Osmanit në listën e VV-së, ka komentuar një deklaratë të vetes ku akuzonte VV për veprime të këqija siç ishte hedhja e gazit lotsjellës.

Pecit i është rikthyer deklarata e bërë dikur, në emisionin e debatit në Dukagjin.

Por ai thotë se nuk i ka pëqyer kurrë si akt hedhja e gazit lotsjellës.

‘Nuk më ka pëlqy si veprim si akt politik dhe nuk më pëlqen as sot’, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat