Ambasada e SHBA-së: Në këtë Shën Valentin tregojeni dashurinë për vendin, votoni

Aktuale

Ambasada e SHBA-së: Në këtë Shën Valentin tregojeni dashurinë për vendin, votoni

Më: 14 shkurt 2021 Në ora: 08:53
Flamuri i Amerikës

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes një porosie ka kërkuar nga kosovarët që të dalin dhe të votojnë këtë të diel.

“Në këtë Shën Valentin tregojeni dashurinë për vendin dhe familjen tuaj. Votoni”, nis mesazhi.

“E ardhmja e Kosovës është në duart tuaja”.

Postimi i plotë:

Në këtë Shën Valentin tregojeni dashurinë për vendin dhe familjen tuaj. Votoni! E ardhmja e Kosovës është në duart tuaja.  #Kosovavoton2021

 

Image

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat