AAK sot mban konferencë për media, kjo është arsyeja!

Aktuale

AAK sot mban konferencë për media, kjo është arsyeja!

Më: 10 prill 2021 Në ora: 07:21
AAK

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës sot në ora 12:00 do të mbaj konferencë për media.

Kjo konferencë është thirrur për temën “Menaxhimi i Pandemisë dhe vaksinat”.

Në këtë konferencë do të flas deputeti i AAK-së, Shemsedin Dreshaj.

Kjo konferencë do të mbahet në Selinë Qendrore të AAK-së në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat