Bajram Gecaj i reagon ashpër Mimoza Kusarit

Aktuale

Bajram Gecaj i reagon ashpër Mimoza Kusarit

Nga: N.Sh Më: 23 qershor 2021 Në ora: 19:02
Bajram Gecaj dhe Mimoza Kusari

Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj ka reaguar ndaj Mimoza Kusarit.

Këtë reagim Gecaj e ka bërë përmes një postimi në Facebook, derisa ka komentuar një pyetje që iu bë Kusarit sot, e që Gecaj thotë se ajo u hamend.

Ishte fjala për finalen e dialogut me Serbinë, që sipas Gecajt, Mimoza Kusari ishte hamendur dhe kështu ka treguar se, Kosova nuk duhet të hamendësohet për asnjë çast.

Sipas tij, përfundimi i procesit të dialogut është një ndër prioritetet me interes nacional.

Postimi i plotë:

“A dëshirojmë finale të dialogut” u hamend sot Mimoza Kusari-Lila në një tryezë, e që provon edhe një herë synimin për prolongim dhe për blerje kohe.

Jo zonja Kusari-Lila, Kosova nuk duhet të hamendësohet për asnjë çast, pasi që përfundimi i procesit të dialogut është një ndër prioritetet me interes nacional dhe shumë i rëndësishëm për vendit tonë!

Hamendësimi i juaj vetëm provon faktin se nuk e keni as potencialin dhe as guximin të merreni me këtë proces jetik për vendin!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat