Haradinaj për ngushëllime në familjen Rrustemi

Aktuale

Haradinaj për ngushëllime në familjen Rrustemi

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 12:03
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka qëndruar sot për ngushëllime në Pakashticë të Podujevës në familjen Rrustemi.

Haradinaj ka thënë se tragjedia e 25 korrikut do të mbetet përherë dhembje e paharruar për Kosovën.

“Sevdaili dhe të gjithë bashkatdhetarët që humbëm, janë simbol i jetës, mundit e sakrificës së mërgimtarëve tanë anekënd botës” shkruan Haradinaj në Facebook

Postimi:

Në Pakashticë të Podujevës, ndamë dhembjen me familjen Rrustemi.

Tragjedia e 25 korrikut do të mbetet përherë dhembje e paharruar për Kosovën.

Sevdaili dhe të gjithë bashkatdhetarët që humbëm, janë simbol i jetës, mundit e sakrificës së mërgimtarëve tanë anekënd botës.

RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat