“Qenka mizore”/Reagon Pozhari pas videos ku dy persona ushtruan dhunë ndaj një vajze

Aktuale

“Qenka mizore”/Reagon Pozhari pas videos ku dy persona ushtruan dhunë ndaj një vajze

Nga: M.H. Më: 18 shtator 2021 Në ora: 17:36
Xhevdet Pozhari

Analisti politik, Xhevdet Pozhari përmes një shkrimi në facebok ka reaguar në lidhje me një ngjarje të pakëndshme që ndodhi pak më herët.

Në disa pamje që u publikuan nga qytetarët një grua dhe një burrë ushtronin dhunë ndaj një vajze e që sipas analistit rastet e dhunës nuk janë të rralla, përcjell “Bota sot”.

Mirëpo ajo që për analistin është mizore, qenka kur të njejtën dhunë e ushtron gruaja ndaj një grua tjetër.

Shkrimi i plotë

Fatkeqësisht nuk janë të rralla lajmet kur burrat ushtrojnë dhunë ndaj grave. Veç kur gratë po e bëjkan një gjë të tillë ndaj grave, qenka mizore!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat