Përplasen Valon Syla dhe Tomë Gashi

Aktuale

Përplasen Valon Syla dhe Tomë Gashi

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 21:53
Tome Gashi, Valon Syla

Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Valon Syla janë përplasur në emisionin “Pressing”.

““Syri i popullit” nuk ka ekzistuar si organizatë kurrë. Aspekti i terrorizmit që e kanë lidhur këtë rast, që e kanë iniciuar si terrorizëm kanë qenë vetëm në kokat e dikujt edhe në kokën e Hashim Thaçit”, tha Gashi.

“Hashim Thaçi e ka çuar vetveten në Hagë”, shtoi Gashi.

“E ka kryer punën Hashim Thaçi, ju kryeni punën e juaj”, ia ktheu Syla.

“Mos bëni hajgare, kjo është sulm”, shtoi gazetari.

“A je tu ngu o shqiptar”, e pyeti Gashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat