Çmimet vënë në siklet qytetarët

Aktuale

Çmimet vënë në siklet qytetarët

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 08:22
Ilustrim

Çmimet e shumë produkteve të konsumit janë rritur së fundmi në Kosovë.

Qytetarët e kanë komentuar në lloj-lloj mënyrash këtë situatë.

Derisa Qeveria e Kosovës ka thënë se është duke punuar për t’iu ndihmuar atyre.

Më poshtë video:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat