Numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë

Aktuale

Numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 08:19
Foto ilustrim

Aktualisht në vendin tonë janë gjithsej 334 raste aktive me COVID-19.

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar nëntë raste pozitive nga gjithsej 1 mijë e 591.

Gjatë kësaj periudhe nuk ka pasur asnjë rast të vdekjes.

Ndërkaq janë shëruar 10 persona.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat