Numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë

Aktuale

Numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë

Më: 17 janar 2022 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Aktualisht në Kosovë janë gjithsej 4 mijë e 489 raste aktive me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 771 raste të reja, nga 6 mijë e 553 testime.

Ndryshe, gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 119 persona.

Nuk është shënuar asnjë viktimë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat