Gruaja nga Istogu rrëfen se si u shantazhua nga familjari i saj, tregon se çfarë i tha burrit

Aktuale

Gruaja nga Istogu rrëfen se si u shantazhua nga familjari i saj, tregon se çfarë i tha burrit

Më: 25 janar 2022 Në ora: 21:06
Ilustrim

Një grua nga Istogu katër herë ka tentuar të vetëvritej pasi e njëjta po shantazhohej të dilte me një familjar, i cili e kërcënonte se nëse nuk do të dilte me të do i thoshte burrit se janë në lidhje.

“U kanë një familjar i jemi me nejt te na, ka nejt sa ka nejt, kur u shku ja ka nis mem thirr në telefon tu me kërcënu për me dal me ta ose i tham burrit jemi në lidhje, mas kësaj unë jam detyru me dal pa dëshirën teme”, ka thënë gruaja nga Istogu.

Hesapet lidhur me këtë ngjarje i sqaruan para dy viteve, kur edhe ndodhi rasti, por diçka e re prapë po e shqetëson gruan nga Istogu, pasi shantazhi i radhës po i bëhet duke i thënë se do t'i publikohen disa fotografi intime.

Të njoftuar me rastin janë edhe organet e rendit, të cilat ende nuk kanë arritur të intervistojnë personat e dyshuar pasi të njëjtit gjenden në Gjermani

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat