Pamjet që po irritojnë rrjetin, Pozhari i del në mbrojtje Konjufcës - ia publikon një foto ish-presidentit Thaçi

Aktuale

Pamjet që po irritojnë rrjetin, Pozhari i del në mbrojtje Konjufcës - ia publikon një foto ish-presidentit Thaçi

Nga: A.ZH Më: 16 shkurt 2022 Në ora: 16:04
Xhevdet Pozhari

Gazetari Xhevdet Pozhari, ka reaguar për imazhin që po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihen fëmijë në hollin e Kuvendit të Kosovës, duke mbajtur në duar fotografitë e liderëve politikë të vendit.

Pozhari ka kritikuar ata që po e akuzojnë për këtë kryeparlamentarin Glauk Konjufca, duke thënë se ai nuk ka publikuar foto me fëmijë, përcjell Bota sot.

Sipas tij, lideri që keqpërdorte fëmijët ishte ish-presidenti Hashim Thaçi.

Reagimi i Pozharit në Facebook:

Nuk e di pse kjo mani me ju gjuajt Glaukut. Ai as nuk ka postu foto me fëmijë, as ka pas ndonjë ndikim në këtë maskaradë.

Ishte Hashim Thaçi ai që i keqpërdorte haptazi fëmijët.

Kjo foto për ata që kanë probleme me mbamendje! Boll u munduan me tërheq paralele palidhje dhe të cilat nuk qëndrojnë. 

Verbëria nga mllefi e urrejtja janë sen i keq.

Image
Hashim Thaçi me fëmijët

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat