AAK thërret konferencë për media

Aktuale

AAK thërret konferencë për media

Më: 4 prill 2022 Në ora: 08:03
AAK

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thirrur konferencë për media gjatë ditës së sotme.

Kjo është bërë e ditur nëpërmjet një komunikate për media nga kjo parti.

Arsyeja e kësaj konference nuk dihet veçse është bërë e ditur se aty do të flasë kryetari i këtij subjekti politik, Ramush Haradinaj.

Konferenca do të mbahet në orën 13:00, në selinë e AAK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat